Кожна мама хоче, щоб її малюк зростав найрозумнішим, найрозвиненішим, щоб йому було легко спілкуватися з однолітками, щоб самій мамі було просто знаходити з ним спільну мову. У наших студіях ми допоможемо Вам у вирішенні цього завдання.

Основні переваги наших програм - це ігрова форма занять та уважний підхід до кожної дитини. Ми робимо все, щоб дітям подобалося пізнавати світ!

Програми раннього розвитку


Мамина школа (для крихіток від 1 до 6 міс.)

Першою сходинкою нашої програми є заняття матусь із крихтами в "Маминій школі".

Ось і відбулася довгоочікувана подія! Тепер ви мама!

Здійснилося те - чого ви прагнули протягом останніх дев'яти місяців. Малюк нагодований і спокійно спить у своєму ліжечку. Позаду залишилася радісна, святкова суєта родичів та друзів, пов'язана з появою крихти. Годування, купання, прогулянки з малюком на повітрі стають звичними. Життя вже тече у новому розміреному ритмі.

І виявляється, що дні молодої матусі схожі між собою як близнюки.

Змінилися пріоритети у житті молодої жінки.

Якщо раніше день будувався на бажаннях та потребах її самої та чоловіка, то зараз "центром Всесвіту" - є довгоочікуваний малюк. Адже саме навколо його бажань і потреб уже близько місяця крутиться життя його батьків, бабусь, дідусів та інших не менш значущих людей.

І щоб мама не відчувала себе ізольованою від зовнішнього світу, ще зовсім недавно її звичного світу, і створено у нашому Центрі "Мамина школа".

Саме в "Маминій школі" можна захоплююче освоювати головну жіночу науку – науку материнства. Тут ви зможете знайти нових подруг, з якими зможете розділити свої тривоги та переживання. Дізнаєтеся багато цікавої інформації про гармонійний розвиток дитини, про грудне вигодовування, про підгодовування та годування, про спілкування з малюком "на рівних". Разом освоїмо спільні ігри з малюком, елементи гімнастики, колискові.

"Мамина школа" в Центрі "Умка" завжди рада мамам, які дотримуються позиції усвідомленого батьківства.

Зустрічатимемося один раз на тиждень – удень.

Мамочки, приходьте обов'язково!


Заняття з дітьми від 6 міс. до 3.5 років

Другою сходинкою нашої програми є спільні заняття із дітьми до 3-х років.

На заняттях мами (тата, бабусі) виступають як повноправні учасники процесу, допомагаючи у своїй розвитку вроджених психічних можливостей дитини.

Для дитини перших років життя дуже важливим є тісний контакт з мамою, яка дає їй почуття безпеки, особливо в нових ситуаціях. Бажано не тільки мамина присутність, а й її активна участь у всіх заняттях малюка. Адже не для кого не секрет, що саме мама допомагає маленькій людині знайомитися з тим, що її оточує. Саме мама емоційно підтримує у малюка діяльний інтерес, прагнення досягти перших маленьких цілей.

Відповідно активна участь батьків у групових заняттях для малюків – створює сприятливий психологічний клімат – це подобається діткам та полегшує адаптацію у колективі. За активної участі мами – у малюка та знання засвоюються краще, та й емоційний зв'язок між ними міцнішає.

На наших заняттях ви дізнаєтесь, чим можна займатися з дитиною, починаючи з 6-ти місячного віку. Кваліфіковані фахівці познайомлять вас із новими ідеями та дадуть корисні поради. Тут ви робитимете багато чого, що вдома не можете зробити через брак інформації, місця, дидактичних матеріалів, спеціальних іграшок і т.д.

Курс спеціально розроблених розвиваючих ігор спрямовано розвиток мови, уваги, пам'яті, творчих здібностей, дрібної моторики рук, рухової активності. Велика увага приділяється заняттям із розвитку сенсорики. На яких малюки, граючи в дидактичні ігри, непомітно для себе опановують такі властивості навколишніх предметів, як форма, колір і величина.

При всьому різноманітті способів реалізації цілей та завдань курсу, всі завдання на кожному із занять пов'язані між собою єдиною сюжетною лінією, що сприяє розвитку цілісного сприйняття світу дитиною, та стимулює її до подальшого успішного навчання.

Наші інструктори – це не лише фахівці, а й мами з нещодавнім позитивним досвідом народження та виховання власних діток. Вони поділяться з вами не лише дитячими пісеньками, потішками та масажними віршиками, а й маленькими секретами.

Оскільки діти займаються разом з мамами (татами, бабусями), то не тільки Ваше маля, а й ви самі знайдете тут нових друзів.

 


Група "Повзунки"
дітки (від 6 міс. До 1року)

Ось ми й підросли!

Нам уже півроку!

Скільки досвіду за плечима! Маля вже "гулить", перевертається, бере ручками іграшки (і тягне їх у рот), може сидіти і повзти.

Тепер ваше чадо (безумовно разом із мамою) "переповзає" з Маминого клубу до групи Повзунки.

Саме тут відбувається перше знайомство із предметами. Йде розвиток сенсорики, адже предмети - різні на дотик, запах, колір та смак. Звичайно ж ми багато займаємося ручками та пальчиками, адже ми не з чуток знаємо, як здорово впливає розвиток дрібної моторики на розвиток мови. Ми також дуємо, мукаємо, ГАгочемо, КО-КОчемо.

Важливою складовою заняття є комплекс фізичних вправ для підготовки маленької людини до прямоходіння.

Творчі доробки, які малюк робить за допомогою мами, а іноді й сам, не залишать байдужими ні тата, ні бабусю з дідусем. Дітки малюють пальчиками, пір'ям...

Ми обговоримо питання, що хвилюють Вас: (прикорм, горщик, сон..)

На заняттях у Вас, матусі, буде чудова нагода поспілкуватися з іншими матусями, поділитися своїми труднощами та радощами.

Заняття – у денний час.

Будемо раді бачити вас серед наших задоволених клієнтів!


Група "Топотушки"
(Дітки від 1-го року до 1.6 років)

Ваш малюк уже почав ходити!

Вітаємо!

Адже тепер Ваш малюк разом з Вами ПЕРЕХОДИТЬ у наступну вікову групу - "Топотушки".

Тут з вашою допомогою малюк почне освоїти нові рухи, вчитиметься взаємодії з однолітками, розвиватиме мову і дрібну моторику рук.

У зв'язку з тим, що Ваша дитина вже підросла і зрозуміла, що не обов'язково все тягнути в рот, щоб пізнати якийсь новий предмет. Та й ручки у дитини стали більш умілими - тепер заняття стають різноманітнішими, з'являються нові матеріали (крупа, пластелін - досі малюкові невідомі), з якими можна працювати.

А проблеми пов'язані з віковими змінами малюка (впертість, примхи, істерики, страхи) ви зможете вирішити з нашим дитячим психологом. Від нього ви дізнаєтеся що робити і як краще поводитися?

 


Група "Пізнайки"
(Дітки від 1.6 до 2.6 років)

Ваш малюк уже почав ходити!

Все частіше батьки чують від малюка: "Я САМ!".

Це ви чуєте перші заяви про самостійність!

Заняття у групі "Пізнайки" - чудова можливість для дитини спробувати себе в нових розвиваючих та творчих видах діяльності, зміцнити свою самооцінку.

Різноманітні рухливі, сюжетні, пальчикові ігри, казки, пісеньки, хороводи - чекають на малюка в "Пізнайках". Вони допоможуть йому у знайомстві зі світом.

У цій групі у малюка йдуть перші спроби реалізації себе творчо (за допомогою фарб, тіста, природних матеріалів створюються неповторні дрібнички.

А творчо розвиває і морально виховує малюка – казка!

Спостереження батьків показують, що регулярна участь дитини у заняттях сприяє розвитку її мови, формує позитивний емоційний настрій, вчить спілкуванню з однолітками.


Група "Чомучки"
(Дітки від 2.6 до 3.6 років

Все, чому малюк навчився у перші роки життя, отримує своє подальше вдосконалення та розвиток у групі "Чомучки", відкриваючи перед дитиною все нові можливості. Заняття дозволяють дитині розвивати свої розумові та творчі здібності. Сприяють соціальній адаптації дитини і все це у захоплюючій та ігровій формі.

Це пальчикові ігри, створені задля розвиток дрібної моторики, отже, і розвитку мови, уваги, пам'яті, мислення і уяви. Це розвиток голосу та мови за допомогою співу, руху, інсценувань.

І звичайно ж, художня творчість на заняттях малюванням, ліпленням та аплікацією.

Одночасно дитина набуває досвіду узгоджених дій у дитячому колективі.

Перші роки життя малюка - дуже важливий час для розвитку емоційної сфери дитини. Вона формується у спілкуванні із близькими людьми. Адже для того, щоб стати гармонійною особистістю, уникнути багатьох проблем у спілкуванні - треба бути людиною, що відчуває.

А ми в Центрі "Умка" спільно з Вами батьками - допоможемо дитині рости, вчитися та відчувати емоційний стан інших діток.

 

І все це – граючи!