СВЯТО ВАШОГО ДИТЯТИ

Вдома або у дитячому садку;

Сценарії – стандартні та за індивідуальним замовленням;

Конкурси та розваги відповідно до віку дитини.


Від нас:

  • Організація та проведення свята

У Вас:

  • Казкові враження,
  • веселощі,
  • святковий настрій

День Народження дитини подія радісна, але завжди клопітна.

Що приготувати, як усе оформити, а головне чим зайняти всіх дітей, щоб нікому не було нудно чи прикро? І щоб іменинник цілий рік згадував цей день.

 

Організація та проведення дитячих свят

Діти — це, безперечно, «квіти життя». Але ось підготовка дитячого свята… Шумно, обтяжливо, та й чи сподобаються дорослі ідеї маленькому герою свята? Як часто ми просто дозволяємо дитині посидіти за дорослим столом, даруємо подарунок та відправляємо своє дитя спати.

Адже Свято для дитини — це відкриття, диво, можливість поспілкуватися зі своїми кумирами та однолітками. Улюблених батьків він бачить щодня! Як здивувати та порадувати свого малюка? Доручіть цю непросту роботу нам.

Ми знаємо, як порадувати та здивувати ваших дітей!

Взагалі, в наш час здивувати дитину досить складно, але можна. Уявіть, що Ви дитина, у вас день народження, ви чекаєте сюрпризу, і раптом, у вашій квартирі або в будинку або на дачі, загалом прямо на вашому дні народження, з’являються середньовічні пірати на чолі з Капітаном Дрейком. І ось Дрейк оголошує, що ви сьогодні також станете піратом. “Якщо, звичайно, пройдете всі випробування і виконайте всі завдання:” – додає скрипучим голосом Капітан. А далі ви вчитеся в’язати морські вузли, берете участь у жартівливому піратському турнірі … Зрештою спалахують фонтани феєрверків і вас урочисто посвячують у пірати.

Припустимо, що у Вашої дитини алергія на піратів або в її ніжному віці зустріч з піратами може викликати зворотну реакцію. Не біда! Сюрпризом можуть бути не лише пірати. Ми можемо запропонувати вам інші подібні інтерактивні програми та дитячі спектаклі.

Найменших іменинників можуть привітати лісові звірі чи казкові персонажі.

 

Влаштуйте дитині справжній сюрприз, і його захоплена посмішка буде найкращою нагородою для вас!