Багато людей пов’язують пологи з стражданням, болем та безпорадністю, вважаючи, що жінка повинна народжувати у муках.  Це – соціальний обман. Пологи – це природний процес, який має відбуватися з мінімальним стресом для матусі та малюка. Біль і муки – це наслідок неписьменності, безвідповідальності та непідготовленості до пологів. Добре підготовлена ​​жінка народжує з радістю.

На наших курсах ви не просто отримаєте відповіді на запитання. Ви здобуваєте знання, а з ними і впевненість, це надзвичайно важливо. Адже там, де є знання, немає місця страхам.

Наші курси не претендують на те, щоби замінити лікаря.  З ним Ви самі розберетеся.  Ми прагнемо розповісти Вам про вагітність і про те, що жінка може бути найщасливішою на світі.

Курс підготовки до пологів “Ми чекаємо на тебе, малюк”

<Добре підготовлена ​​жінка народжує в радості>
(Ізабель Габріель)

Курс підготовки до пологів “Ми чекаємо на тебе, малюк” складається з 8 занять (два місяці) і покриває три періоди часу:

  1. Вагітність. Тут Вам допоможуть розібратися, як найкраще підготувати свій організм до пологів. Що за місяці вагітності, що залишилися, можна зробити для позитивного формування організму малюка. Тут фізіологія та психологія вагітності, фізична підготовка організму, рекомендації щодо харчування, корекція стану здоров’я. Вас познайомлять з основами гімнастики та масажу для вагітних, навчать методам розслаблення та концентрації.
  2. Пологи. Цей розділ присвячений психології та фізіології пологів. Відпрацьовуються техніки дихання в період сутичок і розслаблення між ними, розповідається про способи знеболювання пологів, можливі родові позиції, їх переваги та недоліки. У курсі також “програються” можливі сценарії конкретних родових ситуацій, розповідається про пологи в екстремальних ситуаціях. Вам розкажуть, як спілкуватись із медичним персоналом, що треба вимагати, на що звернути увагу.
  3. Післяпологовий період. Розділ курсу присвячений післяпологовому періоду: особливостям перших хвилин, годин, днів і місяців життя малюка, догляду за дитиною, грудному вигодовуванню, післяпологової реабілітації жінок, сексуальним взаєминам після пологів.

У ході занять нами використовується узагальнений вітчизняний та зарубіжний досвід з:

  • психологічного супроводу вагітності;
  • підготовці до пологів;
  • грудного вигодовування;
  • а також поради та секрети, підказані практикою.

В курсі використовують відеоматеріали, наочні посібники. Заняття групові. Завдяки тому, що групи маленькі, серед матусь виникає почуття співдружності, таке необхідне для спокійного і безперешкодного обговорення будь-якого питання.

Заняття можна розпочинати з будь-якого терміну вагітності. Визначальною для майбутніх батьків є передбачувана дата пологів (чи встигаєте закінчити курс до пологів. Якщо ні – запрошуємо на експрес-курс “Підготовка до пологів та основи догляду за малюком”). Ми ж вважаємо, що чим раніше Ви почнете займатися гімнастикою, тренувати дихання та вчитися розслаблятися, тим краще це відіб’ється на здоров’ї майбутньої мами та малюка, і тим більше навичок для благополучних та легких пологів ви встигнете напрацювати. Тому чекаємо на вас з будь-яких, навіть найменших термінів вагітності.

Заняття курсу тривають 3 години. Такі заняття складаються з теоретичного матеріалу, тренінгових вправ, відеоперегляду, гімнастичних вправ, психологічних ігор, вправ спрямованих на тренування дихання, масаж та прийоми знеболювання. Весь теоретичний матеріал підготовлений та читається фахівцями у своїй галузі з великим практичним досвідом роботи (психолог та фізінструктор).

Гімнастичні вправи дозволять Вам не лише зберегти форму до та після пологів, але й суттєво полегшити самі пологи.

Кожне заняття, незалежно від його тривалості і теоретичної теми, входять практичні вправи.

Крім перерахованого майбутні матусі разом із нами…

  • розучать колискові пісеньки;
  • за допомогою арт-терапії навчаться легко знімати психологічну напругу;
  • навчаться спілкуватися з малюком, коли він ще перебуває в животику.

Заняття проводяться у зручний для Вас час, у просторому, добре провітрюваному приміщенні.

У групі трохи більше 7 людей. Участь чоловіка у заняттях на вартість не впливає.

Записатися на курси можна за тел.
8-096-263-95-91.

Відвідавши наші курси, Ви отримаєте знання та вміння (які так необхідні у Вашому цікавому положенні), спокій та впевненість у своїх силах.

У перервах і після занять наші майбутні мами діляться переживаннями, досвідом, побоюваннями та сумнівами, задають викладачам ті питання, які не прозвучали на занятті, і просто балакають про все, що пов’язане з вагітністю та майбутньою появою малюка. Це спілкування, якого часом так не вистачає “у положенні”, своєрідний “клуб за інтересами”, де завжди поділяться потрібною інформацією, а якщо необхідно – і втішать, і підбадьорять, і піднімуть настрій.